Voxtel 

Украина

Я хочу тут работать
×

Voxtel 

Торговільна  марка Voxtel представляє в Україні шнурові і безшнурові телефонні апарати для дому та офісу. Постійне вдосконалення технології виробництва, якості продукції та оновлення модельного ряду дозволило компанії стати постачальником оригінального устаткування для таких лідерів світового телекомунікаційного ринку як Deutsche Telecom, SwissСom, British Telecom і Telia.

 З 2003 року на українському ринку телекомунікаційної техніки представлені нові серії телефонних апаратів VOXTEL. На підставі проведених  маркетингових досліджень були відібрані моделі телефонів з певним набором функцій і стильним дизайном, які користуються найбільшим попитом серед споживачів.  Це шнурові "Breeze" і "Le Phone", аналогові безшнурові "Pronto" , дві серії цифрових телефонів стандарту DECT - "Select" і "Profi".  При цьому інженерами VOXTEL були проведені необхідні доробки апаратів відповідно до вимог українських стандартів. Вся продукція VOXTEL успішно пройшла сертифікацію в Україні і має річну гарантію.

          VOXTEL планує активну маркетингову підтримку просування торгівельної марки в Україні і впевнена в тому, що український споживач зможе найближчим часом гідно оцінити якість нової продукції, і вона займе таку ж помітну позицію на телекомунікаційному  ринку України, яку вже давно займає на ринках Європи, а останні роки і на ринку Росії

Торгівельна  марка Voxtel представляє в Україні телефонні апарати, які одержали широке визнання на Європейському ринку. Запропонований в Україні модельний ряд телефонів вже завоював декілька нагород, зокрема премію "Вибір №1" і премію "Кращий товар" журналу "Ideal Home". 

Тільки факти: модель телефону Voxtel Select 3300 визнана у Великобританії "Кращим товаром" (Джерело - Hit List дослідницької компанії GFK, категорія - DECT-телефони, Січень 2003 р.). З початку року DECT-телефон Profi 1500 займає сьому позицію в списку товарів Великобританії, що продаються. За даними дослідницької компанії GFK, в Німеччині ця модель займає восьме місце в категорії "Кращий товар". У 2003 році на українському ринку з'явилися нові серії телефонних апаратів. Це шнурові телефонні апарати "Breeze", аналогові безшнурові "Pronto" і безшнурові телефонні апарати "Select" і "Profi", виконані за технологією DECT. 

          Наш бізнес в першу чергу визначається нашою продукцією. При виробництві телефонів Voxtel використовуються найбільш передові технології автоматизованої збірки і паяння багатошарових печатних плат, застосовується вхідний контроль комплектуючих виробів. У апаратах VOXTEL DECT використовуються набори мікросхем від Siemens і від німецької Infineon Technologies ag, в інших - мікросхеми розробок Philips і Thomson. 100% телефонів, що випускаються проходять повний цикл технічного контролю, включаючи акустичні випробування на приладах типу "штучна голова". 

          Останніми роками торгівельна марка Voxtel зробила революцію в області взаємодії  із споживачами. Новизна рішень, технічних і маркетингових, дозволила повніше задовольняти попит покупців. Нові моделі телефонів в стилі "New Age" створені за допомогою самих передових конструкторських технологій, ідей і матеріалів. Тепер нові моделі телефонів розробляються набагато швидше, а їх споживчі якості частіше виявляються поза конкуренцією. Серед телефонів нового покоління Voxtel можна перерахувати такі бестселери, як Voxtel Profi 1500/2500, Voxtel Select 3300 - і, звичайно ж, модель з додатковою трубкою Voxtel Select 3300 Twin, на долю якої випав справді запаморочливий успіх. 

          Широкий асортимент продукції Voxtel відповідає вимогам найвимогливіших європейських, а зараз й українських споживачів.