ЗАО МОТОР СІЧ 

Запорожье

Сферы деятельности

Тяжелое машиностроение

Перевозки, логистика, склад, ВЭД

Я хочу тут работать

ЗАО МОТОР СІЧ 

Основою кадрової політики в 2014 році стала реалізація принципу наступності поколінь, забезпечення виробництва кваліфікованими робітниками і спеціалістами, підвищення рівня кваліфікації кадрового резерву, оптимізація структури та чисельності працюючих.
Подальший розвиток отримало вертолітне виробництво. В авіакомпанії створено бюро надійності авіаційної техніки, Міжнародний технічний центр сертифікований згідно з вимогами Авіаційних правил EASA Частина-147, створено центр підготовки льотного та технічного складу.
Протягом 2014 року для забезпечення вертолітного виробництва здійснювався додатковий прийом робітників в механічні цехи, які після навчання безпосередньо на робочих місцях переведені в цех по виробництву, ремонту і складання вертолітних редукторів.
З метою забезпечення виробництва кваліфікованим персоналом в 2014 році працевлаштовано 325 молодих фахівця, в тому числі 109 молодих спеціалістів з вищою освітою, 69 випускників коледжів і 147 випускників вищих профтехучилищ.
Проводилась позачергова атестація інженерно–технічного персоналу, за результатами якої 168 фахівцям підвищені кваліфікаційні категорії, в тому числі 75 молодим фахівцям.
27 працівників закінчили навчання з відривом від роботи в НАКУ «ХАІ» за спеціальністю «Літаки і вертольоти».
Підприємство МОТОР СІЧ активно і плідно співпрацює з Державним центром зайнятості з питань навчання, перенавчання та організації стажування з подальшим працевлаштуванням безробітних. У 2014 році працевлаштовано 471 осіб за направленням центру зайнятості.